Kas yra Špikis?

VšĮ „Špikis“ yra dviejų draugų Algirdo ir Justino 2011 m. įkurta organizacija, kurios siekis organizuoti keliones dviračiais ir kurti dokumentinius-nuotykių filmus apie jas. Nors Justinas pastaraisiais metais savo šalmą jau pakabino, jis vis dar aktyviai padeda ir prisideda prie VšĮ „Špikis“ veiklos.

Špikio keliautojai

Kadangi į daugumą kelionių kviečiame prisijungti visus kas nori, todėl nusistovėjusio keliautojų sąrašo neturime. Tačiau, sekantys mūsų keliones, turbūt nesunkiai atpažintų kelionių vadovą ir filmų kūrėją Algirdą Gurevičių bei komandos dvasią ir linksmą nuotaiką - Dagnę Gurevičienę.

Kur Špikis keliauja

Kaip taisyklė Špikis keliauja ten, kur nekeliauja kiti, kur yra sunku pravažiuoti, o neretai išvis pravažiuoti neįmanoma. Iš čia ir kilo mūsų šūkis: „Mes lengvų kelių neieškome“! Per eilę metų, tarp kitų nuostabių šalių, mums teko keliauti: Altajaus respublikoje (Rusijoje), Mongolijoje, Kirgizijoje, Tadžikijoje, Namibijoje.

Norėčiau pamatyti Jūsų filmus!

Labai džiaugiamės! Į juos sudėta ne viena, ne dešimtys, o šimtai ar net tūkstančiai valandų darbo, siekiant paties geriausio rezultato. Visi mūsų filmai prieinami įsigyti internetu mūsų Internetinėje parduotuvėje.

Kaip galėčiau Jums padėti?

Kadangi tiek keliauti, tiek kurti profesionalius filmus yra brangus malonumas, visada ieškome finansinės paramos. Jeigu atstovaujate įmonę, kuri galėtų pagelbėti kelioniniais daiktais - taip pat mielai juos priimtume :). Taip pat galite paskirti mums savo 1.2% gyventojo pajamų mokesčio (instrukcija).